Adele'in babası komşudan suç duyurusunda bulundu: Kızımın şarkılarını söyleme - Trte HaberTrte Haber

13 Haziran 2021 - 20:17

Adele’in babası komşudan suç duyurusunda bulundu: Kızımın şarkılarını söyleme

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:10

17 Kişi okudu
1

Müzik dünyasının yıldızlarından Adele'in babası Mark Evans, Cenup Galler'deki Bridgend bölgesindeki komşusunu kızının şarkılarını çalıp söylediği için polise yakınma etti.

2

Daily Mail’in haberine nazaran; meşhur müzisyen, üç yaşlarındayken ailesini terk eden baba Evans'ın, 32 yaşındaki şarkıcının hayranı olan komşusu Keeley Fry'ın şarkı söylemesinden memnun olmadığı açıklandı.

3

The Sun gazetesine konuşan komşu Fry, "Ben yalnız Adele şarkılarını söylemeyi seviyorum. Tüm dostlarım sesimin ona benzediğini söylüyor. Onun şarkılarını çalmayı da seviyorum. Şarkılarını yüksek sesle çalıyorum fakat Mark Evans'ın iddia etmiş olduğu kadar değil" şeklinde konuştu.

4

1 yaşındaki komşu, Mark Evans ve eşinin ortalama iki yıl ilkin evinin yanına taşındığını söyleyerek, o zamandan beri aralarında bir problem bulunduğunu söylemiş oldu.

5

Keeley Fry, "Yüksek sesle şarkı söylemememi ya da çalmamamı istedi. Uykusunu etkilediğini söylemiş oldu ve bu fazlaca rahatsız ediciydi. Oldukca şaşırdım zira büyük bir Adele hayranıyım ve zamanımın büyük çoğunluğunda onun şarkılarını çalar ve söylerim" dedi.

6

Fry, "Adele’in babasının bundan memnun olacağını düşünmüştüm, yakınma edeceğini değil" diyerek sözlerine şu şekilde devam etti: "Sanırım benimle bir meselesi var zira ben büyük bir Adele fanıyım. Evden çıkarken o ya da eşi gelip bir şey diyecek diye endişeleniyorum. Tam bir ağırlık basma oldular." Bir Cenup Galler polis sözcüsü, problemi çözmek için her iki tarafla da görüştüklerini belirtti.

7

Öte taraftan 2013 senesinde The Mail on Sunday gazetesine konuşan Mark Evans, kızı Adele ile ilişkisinin bazı yılllar kopuk olmasından dolayı duyduğu pişmanlığı dile getirmişti. Evans, kızının anası Penny Adkins ile ilişkisinin yolunda gitmemesine karşın, Adele'e yakın olmaya devam ettiğini söylemişti.