Ajda Pekkan: Ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza! - Trte HaberTrte Haber

4 Aralık 2020 - 18:45

Ajda Pekkan: Ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!

Son Güncelleme :

02 Ekim 2020 - 18:08

5 Kişi okudu
1

Dün 'Söylemezsem Olmaz' programında, Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un aşk yaşadığı iddia edildi. Bu iddia magazin dünyasına bomba gibi düştü.

2

'DÜET PROJELERİ VAR' Konuyla ilgili ilk açıklama, Hakan Altun’un menajeri Süleyman Çakmakçı’dan geldi. Çakmakçı, "Hakan Bey ve Ajda Hanım, yeni bir düet projesinde bir araya gelecek. İkisi de Bodrum’da yaşadığından proje için sık sık buluşuyorlar. Önümüzdeki yıl da halk konserleri verecekler" dedi.

3

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre; Ajda Pekkan ise haberleri ti'ye aldı.

4

'ÇIKTIK EĞLENDİK' Süperstar, "Sabah ben de ilişki yaşıyorum diye kalktım. Bir önceki ilişkim bitti mi, bitmedi mi çok ikilemde kalmışlardı, hep o haber oluyordu. Yeni bir haber çıktı diye sevindim. Ayrıldıktan sonra iki lokma biriyle görüştüğünüz zaman yakıştırmalar oluyor. Hakan çok değerli bir insan. Çok iyi dostuz, hafta sonu da çıktık, eğlendik. Yine çıkar eğleniriz. Bir şey olsa deklare ederiz. Ama yok. Programda da o kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!" dedi.

5

Ajda Pekkan’ın geçen ay 2012’den beri aşk yaşadığı Bülent Çavuşoğlu ile ayrıldığı haberi çıkmıştı. İddiaya göre iş insanı, Süperstar’ın yanında çalışan sarışın bir güzelle aşk yaşamıştı.

6

İhanet şokundan sonra Bodrum’da kafa dağıtan Pekkan, katıldığı bir programda, “Şu an hayatınızda biri var mı” sorusuna “Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor” yanıtını vermişti.

7

Öte yandan Hakan Altun, bir hafta önce Ajda Pekkan’la aynı sahneyi paylaşmış, geceden bir fotoğrafı da Instagram hesabından "Süperstarımız canım Ajda'cığımla birlikte şarkı söylemek bir rüya gibiydi. Çok güzel bir geceydi, sonsuz teşekkürler" notuyla paylaşmıştı.

8

'TEK İLİŞKİMİZ MÜZİK VE DOSTLUK' Ünlü şarkıcı da dün yaptığı basın açıklamasıyla aşk iddialarını yalanladı. Altun, açıklamasında, “Bugün bir magazin programında sayın Ajda Pekkan ve şahsımla ilgili yapılan haber tamamen asılsızdır. Ajda Hanım’la müzik ve dostluk dışında herhangi bir ilişkimiz yoktur. Kendisine olan saygım ve hayranlığım dışında dedikoduya mahal bırakacak herhangi bir davranışım da olmamıştır" dedi.