Azra Akın'dan sürpriz proje - Trte HaberTrte Haber

2 Ağustos 2021 - 04:46

Azra Akın’dan sürpriz proje

Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 20:18

12 Kişi okudu
1

Toplumsal mesuliyet projelerinin daima hayatında mühim yer tuttuğunu ifade eden Azra Akın, "Bu benim dünya güzeli unvanımla başladı, ben o misyonu devam ettirmek isterim. Şundan dolayı bir mesuliyet benim için, kişiliğimle bütünleştiği için hep yapmak istediğim bir mevzu hayatımın bir parçası bu aslına bakarsanız" dedi.Akın, "Anne olmak sizi podyumlardan uzaklaştırdı mı?" sorusuna ise "Doğal ki bir hamilelik süresi var. Hamilelik dokuz ay sürüyor ve doğum oluyor. Evladı büyütmek onun yanında olmak benim için mühim. Şükür yanında olabildim, ben çalışan üreten bir insanım, çalışmaya devam" yanıtını verdi.

2

Akın, "Anne olmak sizi podyumlardan uzaklaştırdı mı?" sorusuna ise "Doğal ki bir hamilelik süresi var. Hamilelik dokuz ay sürüyor ve doğum oluyor. Evladı büyütmek onun yanında olmak benim için mühim. Şükür yanında olabildim, ben çalışan üreten bir insanım, çalışmaya devam" yanıtını verdi.

3

Atakan Koru ile 2017 senesinde nikah masasına oturan Azra Akın 4 yılık birlikteliği evlilikle taçlandırmıştı. Azra Akın-Atakan Koru çiftinin bebekleri Demir, 2018’in kasım ayında dünyaya gelmişti. Çift, mutlu aile pozlarını toplumsal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor.