Banu Alkan'dan Burcu Esmersoy'a: Onunla aram asla düzelemez! - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 06:23

Banu Alkan’dan Burcu Esmersoy’a: Onunla aram asla düzelemez!

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:09

17 Kişi okudu
1

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Afrodit'in Cinliği" başlıklı yazısı şu şekilde: "Bazılarının söylemlerine bakıp ‘saf’ zannettiği Banu Alkan, ne denli parlak zeka bulunduğunu CNN TÜRK’teki ‘Sorgu Sual’ programında bir kez daha gösterdi.

2

Programda Merve Şahin ve Melis Özcan’ın sorularını yanıtlayan ‘Afrodit’in hangi meşhur için onları kızdırmadan ne söz edip, gündem oluşturacağını hesap etmesi, zeka ürünü.

3

Hülya Avşar, Sezen Aksu, Cüneyt Arkın ve Lerzan Mutlu hakkında konuşurken onları kızdıracak sözler sarf etmeyen Alkan, mevzu Burcu Esmersoy olunca ağzına geleni söylemiş oldu.

4

‘Afrodit’in 2017 senesinde Bülent Ersoy ve Safiye Soyman’la katılmış olduğu ‘Dünya Güzellerim’ programının sunucusu Esmersoy’du. ‘Sorgu Sual’de, 'Burcu Esmersoy size iyi mi davrandı?' diye sorulunca oyuncu içinde 'kin'i dışa döktü.

5

'Oldukca yoruldum dediğimde, Burcu bana, ‘İnşallah Türkiye’ye ölüsü gider’ dedi. Oldukca tutkulu bir bayan. Onunla aram asla düzelemez, geçen gün Demet Akalın’la da onu konuştuk. Ona da aynı şeyleri yapmış. Bana gore herkesi imreniyor. Bir tek kendisini düşünen biri, küçükken bir ekip şeyler yaşamış olabilir.'

6

Esmersoy’la Akalın içinde sunucunun şarkıcıyı toplumsal medyada takipten çıkmasının haricinde bir problem yansımadı medyaya. Buna karşın ‘Afrodit’, Esmersoy’un aynı şeyleri Akalın’a yaptığını niye söylemiş oldu?