Berfu Yenenler: Göbeğim çıktı, inanamıyorum - Trte HaberTrte Haber

1 Ağustos 2021 - 15:42

Berfu Yenenler: Göbeğim çıktı, inanamıyorum

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:10

34 Kişi okudu
1

019 senesinde nikah masasına oturan ve aynı yıl oğulları Şimal'i kucaklarına alan Yaratı Yenenler-Berfu Yenenler çifti, ikinci kez anne-baba olmak için gün sayıyor.

2

Geçtiğimiz günlerde gene adam bebek beklediklerini duyuran ikiliden Berfu Yenenler, belirginleşen karnı ile poz verdi.

3

5 yaşındaki Yenenler, toplumsal medya hesabından yayınladığı gönderisine şu notu düştü; "Fotoğrafın adını '2 emmi' koyuyorum. Ayrıca göbeğim çıktı ya, inanamıyorum. Şimal'de 22. haftada hala yok gibiydi neredeyse. Şu an 16. hafta ve 'Merhaba, ben buradayım' diyen bir göbeğim var. İkinci hamileliklerde hep bu şekilde oluyormuş sanırım" Takip edenleri Yenenler'in paylaşımını beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

4

Berfu Yenenler, YouTube kanalında düğünüyle ilgili bilinmeyenleri anlatmış ve uzun süre gündemde kalmıştı. Yenenler, şu ifadeleri kullanmıştı; "İkimizin de istediği tek şey, mütevazi bir vaka olmasıydı. Aileler bu işin içine girince pek de öyleki olmuyor. Yaratı, ailesiyle beraber beni istemeye geldi. Babam birden Manas destanını okumaya başladı. Abartısız 15 dakika falan konuştu. Ev isteme ortamından ziyade, konuşma salonuna dönüştü. Düğünü 3 ay sonrasında yapma sonucu aldık. Ben denizli kumsallı bir yer istiyordum, Yaratı de çimenli bir yer istiyordu. 2 tane yere baktık. İkisi de Kilyos'taydı ve birini seçtik. Tembellikten organizasyon şirketi bile aramadık"

5

"3 ay süresince tekrar asla düğün yerine gitmedik. Gelinlik için ise yalnız 1 kez gittim. Annemler benden 58 kat daha paniklerdi. Gelinlik asla istediğim benzer biçimde olmadı. Fena bir gelinlik diyemeyeceğim fakat iğrenç diyebilirim. Ben yalnız düğün yerinde bir atlıkarınca olsun istedim. Tek istediğim şey buydu! Iyi mi bir piyasa var ise adam bizlerden şaşırtıcı ve hayret verici bir fiyat istedi. Her neyse ki ikna ettik. Düğüne 2 gün kala adamı aradık ve asla ulaşamadık. Yaratı'i engellemiş. Bu isteğim de çöp oldu"