Burak Deniz'in ilk buluşma itirafı: Burnundan sümük çıktı - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 06:34

Burak Deniz’in ilk buluşma itirafı: Burnundan sümük çıktı

Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 20:18

20 Kişi okudu
1

Burak Deniz son günlerde aşk hayatındaki gelişmeler ve yeni projelerle adından söz ettiriyor. Kendisi şeklinde oyuncu olan Büşra Develi ile ilişkisini sonlandıran başarıya ulaşmış sanatçının adı son günlerde meşhur manken Didem Soydan’la anılmaya başlandı.

2

Hakkında çıkan haberlere karşı sessizliğini korumuş olan Burak Deniz programın sunucusu İbrahim Selim’in tüm sorularını büyük bir samimiyetle cevapladı.

3

Burak Deniz’in aşk hayatındaki garip anıları herkesi gülümsetti. İbrahim Selim’in “Tükür Yüzüme” adını verdiği bölümde yakışıklı oyuncuyu köşeye sıkıştıracak sorular yöneltti. Burak Deniz’in “Birini etkilemek için yaptığın en aptalca şey ne?” sorusuna verdiği yanıt ise salondaki seyircileri kahkaya boğdu.

4

Başarı göstermiş oyuncu seneler ilkin minibüste görmüş olduğu güzel bir kızı etkilemek isterken başına gelen garip vakası söyledi. Deniz, “İzmit’te bigün minibüste gidiyordum. En arkada fazlaca güzel bir kız vardı. Minibüsten inerken kıza son bir karizmatik bakış atmak istedim ve kafamı kapının üst direğine vurdum. Asla bozuntuya vermeden yürümeye devam ettim fakat canım inanılmaz yandı” ifadelerini kullandı.