Burcu Güneş: Dekolte, gelinliğin masumiyetine yakışmıyor - Trte HaberTrte Haber

27 Ocak 2021 - 09:36

Burcu Güneş: Dekolte, gelinliğin masumiyetine yakışmıyor

Son Güncelleme :

02 Ekim 2020 - 18:10

9 Kişi okudu
1

Sevgilisinin kıskanç olduğunu ve bu nedenle dekolte gelinlik giyemeyeceğini söyleyen Ebru Güneş "Dekoltenin gelinliğin masumiyetine yakışmadığını düşünüyorum. Ben de çok dekolte bir gelinlik seçeceğimi sanmıyorum. İddialı ya da derin göğüs dekoltesi olan bir şey göremeyeceksiniz. Hakan bey aşırı kıskanç bir adam onu dengelemeye çalışıyorum. Beni yıllardır minilerimle, şortlarımla bilirsiniz sahneye çıkarım ama son yıllarda yaş ilerledikçe sanki biraz ağır giyiniyorum. İnsanın partnerine saygı duyması lazım, biraz mutaassıp ve kıskançsa eşinin de biraz dikkat etmesi lazım" diye konuştu.

2

Güneş ayrıca erkekler için yeni çıkan dantelli erkek atletiyle ilgili olarak "Hakan Bey'e böyle bir şey gösterir misiniz?" sorusuna "Aman Allah'ım hayatta öyle bir şey giymez, gösterenin suratına fırlatır. Bunu göstermem bile" yanıtını verdi.

3

Hayatın akışında kariyer peşinde koşarken bazı şeyleri ıskaladığını da söyleyen Burcu Güneş, çocuk istediğini de sözlerine ekleyip şöyle devam etti: "Çocuklara ve hayvanlara aşığım zaten dünyamı onlar zenginleştiriyor. Onların saf dünyaları beni çok etkiliyor ama çok fazla kariyer peşinde koşarken zamanında yaşanması gereken şeyleri belki erteledik belki yaşayamadık, akışına bıraktık. Allah kısmet ederse olur, fala baktırdım, falcılar güzel şeyler söylüyorlar. İlla bir çocuğum olması gerekmiyor olmasa da sorun değil. Çocuk da sahiplenebiliyorsunuz. Bir şekilde önümüze bir şey denk gelir." dedi.

4

Komşusunu darp edip cezaevine gönderilen Halil Sezai'nin yaptığını yanlış bulduğunu, kendisinin de bazen trafikte kavga etme noktasına geldiğini anlatan şarkıcı, "Yaptığı şey çok yanlış, çok üzüldüm. Gördüğümde inanamadım, şok oldum. Buna ne sebep olduysa, artık işlerimizin biraz dengesizliği, birçok insanın işleri nedeniyle psikolojisi bozuluyor. Umarım suçunu anlamıştır tedavi olması gerekiyorsa olsun. Bizler örnek olması gereken insanlarız. Trafikte çok canımı sıkacak olaylarla karşılaşıyorum, tam çıkıyorum dövmek isterken sonra 'dur Burcu kendine' gel diyorum. Bizler ünlü olunca suistimale açık hale geliyoruz, daha dikkatli olmak lazım" dedi.