Burcu Kıratlı'dan izahat: O hanım beni 11 kez aradı! - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 05:48

Burcu Kıratlı’dan izahat: O hanım beni 11 kez aradı!

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:09

26 Kişi okudu
1

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da evlenip Eylül 2019’da boşanmış, geçtiğimiz kasım ayında tekrardan bir araya gelmişti. İkinci kez nikah masasına oturacağı konuşulan eski eşler, 20 gün ilkin bir kez daha yollarını ayırdı.

2

"HAMİLE SEVGİLİSİ" İDDİASI İlişkilerinin bitme sebebinin 'kıskançlık krizi' olduğu iddia edilen meşhur çift, birbirlerini Instagram’dan sildiler. Sinan Akçıl’ın Azerbaycanlı diyesityen Nez Aliyeva ile aşk yaşamış olduğu, hatta sevgilisinin hamile kalmış olduğu öne sürüldü.

3

Dedikodular üstüne Sinan Akçıl, “Burcu ile ayrılık sürecinde olmamıza karşın o benim hâlâ kıymet verdiğim tek hanımdır” açıklamasını yapmış oldu.

4

"BU ŞİZOEFREN KADIN İLE UĞRAŞIYORUM"Burcu Kıratlı da Posta’ya konuştu. Oyuncu, "Üç gündür bu şizofren hanım ile uğraşıyorum. Çıkan haberlerle ilgili bu sabah tam 11 kez beni aradı. Sanki benim dostum bana izahat yapıyor."

5

"Sinan’ın telefonuna yollamış olduğu sesli mesajlar var. ‘Ben senin için her şeyi yaparım, Burcu’ya gider neler neler anlatırım’ diyor. Takıntılı. Hanım hırsa tutulmuş çok açık ki. Fakat Sinan’ın böyle bir durum yapacağını sanmıyorum."

6

KALP EMOJİSİ! Nez Aliyeva, cumartesi akşamı Deha Bilimlier ile Muamma’da sahneye çıkan Sinan Akçıl’ı dinlemeye gitti. Akçıl'ın sahneden fotoğrafını toplumsal medyada paylaşıp kalp emolojisi ekledi.

7

Dün akşam sürpriz bir gelişme yaşandı. Söz mevzusu dedikodular, Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın bir kez daha barışmasına vesile oldu.