Çağrı Atakan sessizliğini bozdu: Biz Anadolu insanıyız! - Trte HaberTrte Haber

1 Ağustos 2021 - 21:22

Çağrı Atakan sessizliğini bozdu: Biz Anadolu insanıyız!

Son Güncelleme :

13 Ekim 2020 - 20:47

27 Kişi okudu
1

Önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Çağrı Atakan, sevgilisiyle gittiği bir mekanda Taşpınar'a laf atan bir müşteriyi dövdüğü yönünde çıkan haberlerin sorulması üzerine ilk kez konuştu.

2

'BİZ ANADOLU İNSANIYIZ' Oyuncu, "Bu iddia şöyle doğru değil. Evet biz o mekana yemek yemeye gittik. Orada bir tatsızlık yaşandı. Ama kavga, darp ve dayak yok. Biz Anadolu insanıyız. Örf ve adetlerimiz var. Bana göre ters olan bir hareket yapıldı" dedi.

3

Atakan, sözlerine, "Ufak bir tatsızlık yaşandı. Tartışma yaşadığımız şahıslarla daha sonra konuştuk. Şu an aramızda bir problem yok. Neler yaşandığını şu an burada anlatmayayım. Ama bize uymayan bir hareketti. Tatsızlık oldu. daha sonra oturup konuştuk ve sorunu çözdük" şeklinde devam etti.

4

'İLİŞKİMİZ DEVAM EDİYOR' Çağrı Atakan, "Tartıştığınız şahsın Eda Hanım'ın arkadaşı olduğu ve bu sebepten dolayı ayrıldığınız yazıldı. Doğru mu?'' sorusunu da cevapladı.

5

Oyuncu, "Ayrılma falan yok. Eda'yla beraberiz. Aramızda şöyle bir tartışma oldu. Eda çok iyi niyetli bir insan olduğu için, bu olay yaşandığında benim verdiğim tepkiyle alakalı aramızda bir fikir ayrılığımız oldu. Onun dışında bir problem yok. İlişkimiz devam ediyor" dedi.

6

İkilinin aşkı yaz ortasında Alaçatı'da başlamıştı. Son zamanlarda şiddet haberleriyle gündemden düşmeyen çiftten Atakan’ın, Taşpınar’ı dövdüğü öne sürülmüştü.

7

Sosyetik güzel, iddialar üzerine, “Bu haberlere sadece gülüyorum. Çok saçma. Çıkan haberleri masal okur gibi okuyoruz” açıklamasını yapmıştı.