Cardi B. yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaştı! - Trte HaberTrte Haber

2 Ağustos 2021 - 05:25

Cardi B. yanlışlıkla çıplak fotoğrafını paylaştı!

Son Güncelleme :

16 Ekim 2020 - 19:04

75 Kişi okudu
1

Gerçek adı Belcalis Almanzar olan Grammy ödüllü rapçi Cardi B., toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla magazin gündemine oturdu.

2

Çıplak bir halde kanepede uzanırken poz veren Cardi B. o anları yanlışlıkla toplumsal medya hesabından yayınladı.

3

017 senesinde kendisi benzer biçimde rapçi olan Offset ile evlenen ve boşanma aşamasında olan 28 yaşındaki rapçi, yapmış olduğu hatayı kısa süre sonrasında fark ederek hikayeyi silse de, görüntü toplumsal medyanın gündemine oturdu.

4

Fanatikleri ilk olarak hesabın ele geçirildiğini düşünse de, Card B. yapmış olduğu açıklamayla duruma açıklık getirdi.

5

"KENDİM BATIRDIM" Mevzuyla ilgili izahat meydana getiren müzisyen, "Birilerini suçlamam ihtiyaç duyulan bir öykü paylaşmadım. Kimse suçlu değil. Kendim batırdım" ifadelerini kullandı.

6

"KAHVALTI SONRASI PARTİYE GİDECEĞİM" Twitter hesabından da bir ses kaydı gösteren 28 yaşındaki Cardi B., "Tanrım niçin bir aptal benzer biçimde görünmemi sağlıyorsun? Niçin, niçin, niçin! Kendime yüklenmeyeceğim. Kahvaltı edeceğim ve sonrasında partiye gideceğim zira düşünmek istemiyorum. İlk kez olmuyor. Striptizci bile olabilirdim" dedi.

7

Kariyerine ilkin erotik dansçı, sonrasında da tv yıldızı olarak başlamış olan Cardi B., son yıllarda müzik dünyasının en gözde genç dönem rap yıldızlarından biri oldu.