David Guetta burcu yüzünden Madonna tarafından reddedildi - Trte HaberTrte Haber

22 Ocak 2021 - 22:05

David Guetta burcu yüzünden Madonna tarafından reddedildi

Son Güncelleme :

06 Ekim 2020 - 22:56

10 Kişi okudu
1

Grammy ödüllü DJ ve müzik prodüktörü David Guetta, katıldığı bir YouTube programında Madonna ile ilgili ilginç bir açıklamada bulundu.

2

52 yaşındaki müzisyen, Amerikalı pop yıldızı Madonna ile tanışma hikayelerinden bahsederek şarkıcının yeni albüm çalışmasını kendisinin burcundan dolayı kabul etmediğini dile getirdi.

3

"GELECEK ALBÜMÜNÜ BENİM YAPMAMI İSTEDİ" David Guetta, konuyu şu şekilde anlattı; "2009’da Madonna’nın Revolver şarkısının remiksini yaptım ve bununla Grammy kazandım. Ödülün ardından Madonna, beni aradı ve remikse bayıldığını söyleyerek gelecek albümünü benim yapmamı istedi."

4

Buluşma günlerini de anlatan Guetta, "Öğle yemeğine gittim. Her şeyden konuştuk, müzikten, nasıl bir albüm yapmak istediğinden... Çok hoştu. Sadece o ve ben vardık. Çok sakin ve cooldu. Yemeğimizi yedik. Sonra olanlar oldu" ifadelerini kullandı.

5

"BANA BURCUMU SORDU" Ünlü DJ, "Bana burcumu sordu" diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü; Akrep burcu olduğumu söyledim. Aniden yüzü değişti ve bana "Üzgünüm, birlikte çalışamayacağız. Seni tanımak güzeldi. Hoşça kal" dedi.

6

16 Ağustos 1958 yılında dünyaya gelen Madonna'nın burcu ise Aslan.