Dünyaca meşhur tenisçi Djokovic'e şantaj şoku - Trte HaberTrte Haber

2 Ağustos 2021 - 06:13

Dünyaca meşhur tenisçi Djokovic’e şantaj şoku

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 10:38

23 Kişi okudu
1

Tenis tarihinin en başarıya ulaşmış isimlerinden kabul edilen Novak Djokovic'in büyük bir şantajın ucundan döndüğü ortaya çıktı.

2

Model Natalija Scekic, Sırp tenisçi ile beraber olma karşılığında kendisine bir adam tarafınca 60 bin euro önerildiğini söylemiş oldu.

3

Bu teklifin sebebinden bahsetmeyen model, "Tanıdığım bir adam beni aradı, ciddi bir iş adamıydı. Benimle buluşmak istedi ve iş konuşacağız sandım. Konuştukça işin rengi ortaya çıktı.

4

Benden, Novak Djokovic ile buluşup, onu baştan çıkarmamı ve bunu gizli saklı kamera ile kaydetmemi istedi. Her şeyin ayarlandığını, 60 bin euro ödeme alacağımı ve dünyada istediğim bir yere gideceğimi söylemiş oldu.

5

Latife bulunduğunu düşündüm sadece ciddiydi. Aşağılanmış hissettim, ümit ederim bunu Novak'a meydana getirecek kimseyi bulamamıştır. O gerçek bir aile adamı." açıklamasını yapmış oldu.

6

014'ten beri evli olan Djokovic'in eşi Jelene ile beraber 2 de evladı bulunuyor. Sırp tenisçinin eşiyle olan evliliği 2018 senesinde sarsılmış sadece hemen sonra Djokovic sorunları çözdüklerini açıklamıştı.