Gergin gecenin ardından Masterchef'te elenen isim belli oldu! Kim elendi? - Trte HaberTrte Haber

25 Ekim 2020 - 07:59

Gergin gecenin ardından Masterchef’te elenen isim belli oldu! Kim elendi?

Son Güncelleme :

29 Eylül 2020 - 19:30

6 Kişi okudu
1

Masterchef'te bu akşam yaşanan gerginlik eleme öncesi herkesi şoke etti. Görüntülerin ortaya çıktığı Masterchef'te Emir ve Ebru arasında yaşanan gerginlik şeflerin de gündemine oturdu.

2

MasterChef Türkiye'de 6. haftanın eleme oyunu başlamadan önce, arkadaşlarını balkondan takip eden Emir ve Ebru arasında gerilim yükseldi. Emir'in Ebru'yu eleştirmesi nedeniyle gerilim had safhaya çıktı.

3

Emir, Ebru'nun kendisine yumruk atacağını söylemesi üzerine Ebru'dan açıklama geldi. Ebru, Emir'in üstüne yürüdüğünü kabul etti. Emir ile Ebru arasındaki tartışma Furkan'a da sıçradı.

4

Furkan'a tepki gösteren Ebru, "Düzgün konuş benimle. Şeflerin dışınızda burayla ve yemeğimle ilgili kimseye bir şey söyletmem." dedi.

5

Öte yandan ikili birbirinden özür diledi.

6

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ? MasterChef'in eleme gecesi devam ediyor. Bu akşam 6 isim en güzel bıldırcın yemeğini yapmak için büyük çaba sarf ettiler... Özgül, Eray ve Esra ilk turu geçtiler. İkinci turda Barbaros, Esra ve Celal yarıştı. En iyi tatlıyı yapan isim ise Esra oldu. Elenen isim ise Celal oldu.

7

Somer Şef uğur getirmesi için Celal'e kolyesini verdi

8