Hailey Baldwin, Justin Bieber'ın baş harfini dövme yaptırdı - Trte HaberTrte Haber

13 Haziran 2021 - 21:25

Hailey Baldwin, Justin Bieber’ın baş harfini dövme yaptırdı

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:10

36 Kişi okudu
1

Model Hailey Baldwin ve müzisyen Justin Bieber, 2018 senesinde sürpriz bir halde nikah masasına oturmuştu. Çift, ondan sonra ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katılmış olduğu bir merasim düzenlemişti.

2

Aşklarını her fırsatta Instagram hesabından gözler önüne seren ikiliden Baldwin, dövme yaptırdı.

3

3 yaşındaki model, eşinin baş harfini yüzük parmağına yazdırdı. Sadece Hailey Baldwin'in bu dövmesi, Justin Bieber'ın eski sevgilisi Selena Gomez'in taktığı 'J' harfli yüzüğe benzetildi.

4

Bieber, daha ilkin müzisyen Selena Gomez ile yaşamış olduğu aşkla sık sık magazin gündemine geliyordu. Gomez ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Justin Bieber, en sonunda kati olarak yollarını ayırmıştı.

5

Bieber, Selena Gomez ile ayrıldıktan sonrasında Hailey ile tanıştıklarını, beraber olduklarını, birbirlerine karşı bir şeyler hissettiklerini fakat kafasının oldukca karıştığı için bir ilişkiye adım atmak istemediğini belirtmişti.

6

Sevgili olmaya karar verdikleri dönemde ise cinselliği hayatından çıkaran müzisyen, “Hailey benim için işleri netleştirdi. Onunla temel atabildim, itimat oluşturdum beni ciddiye aldı ve onunla beraber olmuyorsam başkasıyla da olamayacağımı biliyordum” dedi.

7

Hailey ise Justin ile oldukca uzun süre ilkin beraber olduklarını “Dürüst olmak gerekirse biz daha gençken beraber oluyorduk ve bu benim kafamı karıştırıyordu bu sebeple ona karşı duygularımı düşünüyordum ve bu bazı şeyleri daha da zorlaştırıyordu…” diyerek itiraf etti.