MasterChef Türkiye'de gerilim terfi etti: Ezikçe bir davranış - Trte HaberTrte Haber

2 Ağustos 2021 - 05:10

MasterChef Türkiye’de gerilim terfi etti: Ezikçe bir davranış

Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 20:17

24 Kişi okudu
1

MasterChef Türkiye'de dün akşam; mavi ve kırmızı ekip, üçüncü dokunulmazlık oyunu için savaşım etti. Balıkesir'e konuk olan yarışmacılar, Balıkesir bölgesel yiyecekleri yaparak ekip oyununu kazanmak için çaba sarf etti.

2

Tansiyonunun ara sıra yükseldiği MasterChef ekip oyununda, bir ekip diğerine üstünlük kurdu ve haftanın üçüncü ekip oyununu kazanmıştır.

3

MasterChef son bölümde; yarışmacılardan istenilen yemekler ve bu yemeklerde hangi takımların kazanılmış olduğu, şeflerin açmış olduğu oy zarfları ile belli oldu. Bölgesel yiyecekleri en iyi meydana getiren Kırmızı ekip, Masterchef'te ekip oyununu kazanmıştır.

4

Mavi takımda yer edinen beş yarışmacı Ebru, Tanya, Berker, Esra ve Furkan bireysel dokunulmazlık için savaşım etti. Şeflerin verdiği yeşilliklerle yaratıcılık oyunu oynayan mavi ekip ara sıra stresli anlamış olur yaşadı.

5

Yarışmacıların tabaklarını tadan şefler dokunulmazlığı Ebru'ya verdi. İlk kez bireysel dokunulmazlık kazanan Ebru, potaya Esra'yı gönderdi.

6

Eleme potasına gidecek son yarışmacı ekip oylamasında belli oldu. 6 oy alan Berker ve Tanya arasından tercih meydana getiren kaptan Uğur, Tanya'yı 6. aday olarak belirledi.

7

Balıkesir'de gerçekleşen ekip oyunu sonrası; stüdyoda kırmızı takımdan Serhat ve mavi ekip kaptanı Uğur içinde münakaşa çıktı.

8

Yarışma esnasında mavi takımdan karabiber isteyen Serhat, 'hayır' cevabı alınca mavi takımın kaptanı Uğur'a sitem etti.

9

Yarışma sonrası söz alan Serhat, 'Ben açıkçası fazlaca üzüldüm bundan dolayı bir çok insandan beklerdim, Uğur'dan beklemezdim. Biz karabibere muhtaç kaldık ve bizim elimizde olan bir şey değildi. Uğur bizlere karabiberi vermeye tercih etti. Kazanmak için karabiberden medet ummak ezikçe ve korkakça bir davranıştır. Bu saatten sonrasında iyi olan kazansın demesin' açıklamasını yapmış oldu.

10

Serhat'ın sözlerine yanıt veren Uğur, 'Sen şefsen malzemelerine evvelde bakmalısın. Son bir dakika, iki dakika 'bana karabiber verin' dememelisin. Sen şef değil misin' ifadelerini kullandı.