Masterchef'ten elendi! İlk paylaşımını yaptı - Trte HaberTrte Haber

1 Ağustos 2021 - 19:13

Masterchef’ten elendi! İlk paylaşımını yaptı

Son Güncelleme :

13 Ekim 2020 - 20:48

11 Kişi okudu
1

Masterchef'te Sefa'nın tabağının başarılı olmasından sonra Ebru ve Walison son 2'ye kaldı. Heyecanlı dakikaların yaşandığı yarışmada bu hafta veda eden isim Walison oldu. Walison elendikten sonra Ebru gözyaşlarını tutamadı.

2

Somer şef ise Walison'un vedasında yaptığı konuşmada yarışmacıya teşekkür ederek "Biz de senden pozitif olmayı öğrendik. dedi.

3

PAYLAŞIM GELDİ Masterchef'e veda eden Walison'dan ilk paylaşım geldi. "Masterchef Türkiye'ye katılmanın bu harika deneyimini bu gülümsemeyle sonlandırıyorum." diyen Walison yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

4

Masterchef Türkiye'ye katılmanın bu harika deneyimini bu gülümsemeyle sonlandırıyorum. Büyük zorlukların üstesinden geldiğim başka bir dil hiç görmediğim yemekler ve hayatım için başka güzel öğrenim yaşadığım inanılmaz bir 3 hafta oldu.

5

Tüm ekibe birlikte geçirdiğimiz eğlenceli zamanlar için teşekkür ederim. Türkiye beni kucakladığı için çok gururlu ve şimdi daha Türk hissediyorum.

6

Şimdi hayat devam ediyor ve birçok sürprizle hadi bakalım. Öte yandan Walison yaptığı paylaşımda 3 şefe de teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

7

MASTERCHEF WALİSON KİMDİR? Brezilyalı, Santos Sao Paulo doğumlu ve 35 yaşında. 18 yıl boyunca oyuncu ve model kariyerinde uluslararası alanda başarılı işler yaptı. Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore ve diğerleri gibi 4'ten fazla ülkede yaşadı. Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş biliyor.

8

Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var.