Mert Öcal’dan toplumsal medya eleştirisi - Trte HaberTrte Haber

2 Ağustos 2021 - 06:15

Mert Öcal’dan toplumsal medya eleştirisi

Son Güncelleme :

16 Ekim 2020 - 19:02

30 Kişi okudu
1

Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2020 yarışmasının sona ermesiyle birlikte hayatına geri dönen Mert Öcal toplumsal medya hesaplarını etken bir halde kullanmaya devam ediyor.

2

Yeni projeleri için hazırlık icra eden yarışmacının son hamlesi kafaları karıştırdı. Sevilen yarışmacı toplumsal medyanın kullanımını eleştirdi.

3

Survivor Mert gönderisinde, “Toplumsal medya uygulamalarında o denli fazlaca filtre çıktı ki, yenileri de çıkacaktır, insanoğlu filtrelerden sonrasında aynaya baktıklarında mutsuz olacaklar. Bir fanusun içinde beğenilme dürtüsü ile yaşayan toplumlar haline dönüştük ve durum daha da vahimleşecek” notunu ekledi.

4

Mert Öcal’ın paylaşımına bazı fanatikleri destek verirken bazıları da tespiti eleştirmeyi tercih etti.

5

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının final sonucu almasıyla birlikte Mert Öcal oyunculuğa geri döneceğinin ilk sinyallerini geçtiğimiz günlerde vermişti

6

Mert Öcal, geçtiğimiz gün Kırmızı Oda’nın senaristlerinden Arzu Öksüz’le toplumsal medyadan paylaşım yaparak diziye dahil olacağı iddialarını gündeme getirmişti. Öcal, “Meğer o minik yüreğine ne senaryolar sığdırmışsın Arzu” ifadelerini kullanarak dizinin repliğiyle komiklik yapmıştı.