Nuri Alço baba olmak istiyor - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 04:49

Nuri Alço baba olmak istiyor

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:10

52 Kişi okudu
1

Nuri Alço ve eşi Burcu Sezginoğlu bir ödül törenine katıldı. Çift, ilişkilerinin iyi gittiğini, 3 aylık evli olduklarını, fakat hiçbir şeyin onlar için değişmediğini söyledi.

2

Nuri Alço’ya "bebek isterim" açıklaması da hatırlatıldı. Alço, "Tanrı’tan hayırlısı ise olur. Yüce Rabbim nasip ettiyse niçin olmasın" dedi.

3

Alço'ya tüp bebek benzer biçimde bir yöntem düşünüp düşünmediği sorulunca eşi Burcu'dan "Bu suali yaş farkından dolayı mı sordunuz? Kabul etmiyorum" bu suali dedi. Nuri Alço ise "Yok canım niçin değişik bir yöntem düşünelim. Genç bir karım var. Ben de aslan gibiyim her şeyin hayırlısı olsun" dedi.

4

Alço'nun oldukça yoğun olduğundan dert yanan eşi Burcu, “Boş vaktini yakalarsam olur” diyerek güldü.

5

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Nuri Alço, geçtiğimiz mart ayında sahne almış olduğu restoranda, "Yaşam bir maratondur. Yolculukla adım atar ve mezarda biter. Burcu'ya sormak isterim. Benimle bir yaşam yolculuğuna var mısın?" diyerek, 33 yaş ufak sevgilisi Burcu Sezginoğlu'na evlilik teklifinde bulunmuştu.

6

Usta oyuncu, 11 senedir beraber olduğu Burcu Sezginoğlu ile bir ay ilkin Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde kıyılan nikah sonrası yaşamını birleştirdi. Nikaha, corona virüs sebebiyle çiftin sınırı olan sayıda aile üyeleri ve arkadaşları katılmıştı.