Şarkıcı Halsey Türkiye'de mi? - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 06:46

Şarkıcı Halsey Türkiye’de mi?

Son Güncelleme :

13 Ekim 2020 - 20:49

21 Kişi okudu
1

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından, "Herkes sakin olsun lütfen" mesajını yayınlayan Macaristan asıllı Halsey'in yeni paylaşımları takipçilerini heyecanlandırdı.

2

Instagram hesabından bir Türk mizah dergisinin adının yazılı olduğu bir kahve kupasının fotoğrafını paylaşan ünlü yıldız, "Halsey Türkiye'de mi?" sorusunu akıllara getirdi.

3

Halsey'in içtiği Türk kahvesini de sosyal medya hesabından yayınlaması Türkiye'de olduğu izlenimini uyandırdı.

4

Asıl adı Ashley Nicolette Frangipane olan şarkıcı Halsey, haziran ayında Türk DNA'sına sahip olduğunu açıklamıştı. 26 yaşındaki Halsey, Türkçe klavyesini, "Türkçe öğreniyorum!" şeklinde paylaşmıştı.

5

Bir Türk hayranının "Türkiye'de baklava yemeni tavsiye ediyorum" mesajına da duyarsız kalmayan 25 yaşındaki yıldız, "Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Sonra DNA testi yaptırdım ve pek de Macar olmadığımı, aslında Türk olduğumu gördüm. Sadece yüzde 11'lik bir oran ama baklavayı sevmeme yetiyor" cevabını vermişti.

6

Halsey'in bu açıklamasından sonra kendisini Türkiye'ye davet eden çok sayıda mesaj atılmıştı.

7

Önceki gün de twitter hesabından, "Herkes sakin olsun lütfen" mesajını yayınlayan şarkıcının paylaşımına popçu Demet Akalın da kayıtsız kalmamıştı.

8

Yazım yanlışlarıyla sürekli olarak gündemde olan Akalın, Halsey'e "Türkçe öğretebilirim" cevabını vermişti.