Serdar Ortaç'a eski eşi Chloe'den yasak - Trte HaberTrte Haber

1 Ağustos 2021 - 21:18

Serdar Ortaç’a eski eşi Chloe’den yasak

Son Güncelleme :

16 Ekim 2020 - 19:04

18 Kişi okudu
1

Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür'ün işleri dolayısıyla bu programına gelemediğini dile getirirken ''Onda kendi gençliğimi görüyorum. Oldukca güzel besteler yapıyor. Oldukca çalışkan ve azimli. Tanrı nazarlardan saklasın'' ifadelerini kullandı.

2

CHLOE İLE İLGİLİ KONUŞMAK YASAK Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili tüm soruları mahkemece verilen konuşma yasağı dolayısıyla yanıtsız bırakan başarı göstermiş sanatçı, ''Maalesef kendisi ile ilgili hiçbir soruya cevap veremem. Konuşma yasağı var'' dedi.

3

Azerbaycan'da kendisi ile ilgili çıkan ölüm dedikodularına ''Bigün muhakkak öleceğiz. Ne gün olduğu belli değil. Güzel ve günahsız yaşadım. Asla isyan etmedim.'' sözleri ile değerlendiren Ortaç "Ölümden korkmuyorum" dedi.

4

"BENİM KAFAM ERMEZ, DEVLETİN BİR BİLDİĞİ VARDIR" Pandemi sebebiyle tiyatro başta olmak suretiyle bazı sanat dallarında yaşanmış olan açmazları ve müzisyenlerin yaşamış olduğu sıkıntıları da kendi penceresinden değerlendiren başarı göstermiş popçu, ''Bir sürü sektör yara aldı. Tiyatrocular ve müzisyenler art arda kapanıyorlar. Fakat devletin bir bilmiş olduğu vardır, benim kafam ermez o işlere. Tüm dünya bu pandemiden ciddi anlamda etkilendi. Restaurantlarda bile cam paravanlar çekildi masalar arasına insanların ağızlarından yanlışlıkla bir şey sıçramasın diye.'' diyerek durum tespiti yapmış oldu.

5

Toplumsal medyayı da yakından takip ettiğini dile getiren Serdar Ortaç kendisini eleştirenleri anlayışla karşıladığını söylerken, ''Bana yandaş diyorlar. Ben yandaş filan değilim. Yalnız Cumhurbaşkanı'nı seviyorum. Kimi zaman bunlarla başa çıkmak için ilaç alıyorum, unutuyorum, uyuyorum. İşime gücüme ve sağlığıma bakıyorum. Benim sağlığımdan başka düşüncem yok artık. Yürüyemiyordum biliyorsunuz ki. Rabb'ime şükrediyorum ayaktayım.'' sözleriyle de eleştirilere karşı reçetesini verdi.