Serenay Sarıkaya sessiz kaldı - Trte HaberTrte Haber

23 Ekim 2020 - 02:01

Serenay Sarıkaya sessiz kaldı

Son Güncelleme :

02 Ekim 2020 - 18:08

3 Kişi okudu
1

Komedyen Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, Etiler'de objektiflere yansıdı.

2

Giyim tarzıyla dikkat çeken 29 yaşındaki oyuncu, sorulara sessiz kalmayı tercih etti.

3

Ozan Güven’in darp ettiği Deniz Bulutsuz’un sosyal medya hesabından kendisini takipten çıktığı soruna Sarıkaya, "Teşekkür ederim" demekle yetinip aracına bindi.

4

SOSYAL MEDYA HESABINDAN İSYAN ETMİŞTİ Öte yandan Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddialarının ardından ikilinin ortak arkadaşı olan Serenay Sarıkaya şiddet olaylarına tepkisiz kalmıştı. Uzun süre sessizliğini koruyan Sarıkaya, sosyal medya hesabından isyan etmişti.

5

Sarıkaya, Instagram hesabından, “‘Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım’ tepkisini gösteren Sarıkaya şu açıklamayı yaptı; yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha da serti zaten hazırda bekliyor. “Bu mesleği seçmenin bedellerinden, olacak o kadar ünlüsün. İsminin olduğu her şey çok okunuyor, dikkat çekiyor. Sesimizi çıkarmayalım büyümesin' deniyor. Kabul etmiyorum. Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak. . . Ben her iftiraya ‘yok öyle değil’ diyemem ki. Bu ne kadar yorucu" demişti.

6

"Ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa, sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık. Ben bunların hiçbiri değilim ki. . . Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğini sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda"

7

"Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında duyduğum belli."

8

"Buna rağmen, seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden? Bu çok eskide kalmadı mı artık?. Güzel olanı değil de, kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter!”