Şevval Şahin'in derin yırtmaçlı elbisesi vaka oldu - Trte HaberTrte Haber

1 Ağustos 2021 - 22:59

Şevval Şahin’in derin yırtmaçlı elbisesi vaka oldu

Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 20:18

26 Kişi okudu
1

Şevval Şahin, Youtube'da katılmış olduğu bir programda, yarı Türkçe yarı İngilizce konuşmasıyla uzun süre gündemde kalmıştı. Şahin, Türkçe konuşurken aralarda kullandığı İngilizce kelimelerle toplumsal medyada ti'ye alınmıştı.

2

Meşhur model, açıklamalarından sonrasında şimdi de toplumsal medyada paylaşmış olduğu fotoğraflarla adından söz ettirdi. Fashion Week Istanbul'da podyuma çıkan Şahin, giyim gösterisi sonrası fotoğraflarını paylaştı.

3

Bazı takip edenleri, Şahin'in mor ve derin bacak dekolteli elbisesiyle verdiği pozlarda photoshop bulunduğunu öne sürdü. Kullanıcılar, Şahin'in bacak boyunu daha uzun göstermek için karelerini photoshop'tan geçirdiğini iddia etti. Bazıları da 1,82 uzunlukta olan modelin, fotoğraf açısından dolayı bacaklarının daha uzun çıktığını belirtti.

4

Şevval Şahin, YouTube'da katılmış olduğu bir programda beslenme şeklinden bahsetmişti. Şahin açıklamasında, "Buradan çıkınca lunch'a (öğle yemeği) giderim. 8-9 benzer biçimde de akşam yemeği yerim. Sonrasında da benim binge eating modum (tıkınırcasına yeme) oluyor. Netflix and chill (dinlenme) yaparken ice cream (dondurma) olsun chips (cips) olsun chocolate (çikolata) olsun yiyorum kısaca. Junk food (abur cubur) tarafın hepsi var." ifadelerini kullanmıştı.Şahin'in bu sözleri uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

5

Şahin, şubat ayından beri Yiğit Marcus Aral ile aşk yaşıyor. Şahin, geçtiğimiz günlerde koronavirüs tedavisi gördükten sonrasında iyileşen sevgilisi ve arkadaşları ile beraber 21. yaşını kutlamış ve tepki çekmişti.