Shannen Doherty hastalıkla mücadelesini anlattı - Trte HaberTrte Haber

20 Kasım 2020 - 19:00

Shannen Doherty hastalıkla mücadelesini anlattı

Son Güncelleme :

02 Ekim 2020 - 18:09

2 Kişi okudu
1

017 yılından bu yana meme kanseriyle mücadele eden ABD'li oyuncu Shannen Doherty, sevdikleriyle nasıl vedalaşmayı planladığını anlattı.

2

49 yaşındaki Soherty, ailesi ve arkadaşları için videolar çekmeyi ve onlara mektuplar yazmayı düşündüğünü ifade etti.

3

Bundan üç yıl önce meme kanserine yakalandığını, bu yılın başlarında da kanserin dördüncü evreye geldiğini ve hastalığın bazı organlarına yayıldığını anlatan oyuncu, kalan zamanında neler yapmayı planladığını anlattı.

4

Rol aldığı 'Charmed' ve 'Beverly Hills, 90210' gibi dizilerle tanınan Doherty, hastalığın şu anda omurgasına sıçramış olduğunu da doğruladı.

5

Elle dergisine konuşan Shannen Doherty, kendini hazır hissettiğinde ailesi ve sevdikleri için mektuplar yazacağını, videolar çekeceğini belirtti.

6

10 ya da 15 yıl yaşayacağına inandığını söyleyen Doherty, "Kendimi çok sağlıklı biri gibi hissediyorum. Daha 10 ya da 15 yıl yaşayacak gibi hissederken sevdiklerimle ilişkilerimi kesmek de kolay değil" ifadelerini kullandı.

7

Shannen Doherty, 2011 yılında dünyaevine girdiği eşi Kurt Iswarienko'nun da kendisi için nasıl bir anlam ifade ettiğini bilmesini istediğini sözlerine ekledi.

8

Gençlik yıllarında görev aldığı Beverly Hills 90210 (Evimiz Hollywood'da) adlı diziyle tanınan Shannen Doherty, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında, dördüncü evre kanser olduğunu gözyaşları içinde açıklamıştı.

9

Buna rağmen çalışmaya devam ettiğini anlatan Doherty, "Buradayım, çünkü bu haberi insanların benden duymasını istedim" diye konuşmuştu.