Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’yla barıştı - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 05:58

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’yla barıştı

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:10

34 Kişi okudu
1

Müzisyen Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, 2018 senesinde sürpriz bir halde Amsterdam'da evlenmiş, aradan geçen kısa vakit zarfında da boşanmıştı. Çift, ayrılığın arkasından aralarındaki buzları eritmiş ve tekrardan beraber olmaya başlamıştı.

2

Son dönemde yeniden evlenecekleri yönünde haberleri çıkan ikiliden ayrılık haberi gelmişti. Sinan Akçıl'ın Azeri sevgilisinin hamile olduğu ve bu sebeple tekrardan evlilik yolunda ilerlediği Kıratlı ile yollarını ayırdığı öne sürüldü.

3

Mevzuyla ilgili izahat icra eden Akçıl, hakkında çıkan haberleri yalan olduğunu beyan etti. Peşinden Sinan Akçıl, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla Burcu Kıratlı ile bir kez daha barıştıklarını duyurdu.

4

Kıratlı ile bir fotoğrafını gösteren Sinan Akçıl, şunları söylemiş oldu; "Basın mensubu arkadaşlarımın 'günahı olmadan' atılan bu çirkin 'iftiralar' ve yalanlar yardımıyla ilişkimizin güzelliğini hatırlayıp, her ilişkide olan sorunlarımızın küçük olduğunu fark edip, birbirimize daha güçlü bağlanıyoruz aslen.Sürekli göz önünde olmamızın büyük etkisiyle bu biçim haberler hep var, bir ihtimal var da olacaklar... Hayatımızın bir parçası olan sevilme, beğenilme fakat bununla birlikte, aynı ölçüde karacılık atılma, tepki duyulma benzer biçimde olgular hızla büyüyebiliyor bazen fakat aslen büyüyen bu dönemlerde 'bizim sevgimiz' oluyor. Bir kez daha iyi ki varsın. 'Mucize' dedikleri 3 hece..."

5

Burcu Kıratlı da sevgilisinin paylaşımını kendi hesabından yayınladı.

6

38 yaşındaki müzisyen, 'hamile sevgili' iddialarının arkasından yayınladığı gönderide şu ifadelere yer vermişti; "Bugün basında yer edinen haber tamamen uydurma ve asılsızdır. Kendisiyle 15-20 günlük bir ayrılık sürecinde olmamıza karşın Burcu, benim hala sevdiğim ve kıymet verdiğim 'tek' hanımdır. Bu ayrılık sürecinde 'bir tek duyumlara dayanarak meydana getirilen' mide bulandırıcı haberlere saygınlık edilmemesini rica ederim. Hukuki hakkımızı kullanmak suretiyle gerekenleri yapacağımızı da bildirmek isterim."