Sinan Albayrak: Yüzlerce sayfa şiirim çöp zannedilerek atıldı - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 05:35

Sinan Albayrak: Yüzlerce sayfa şiirim çöp zannedilerek atıldı

Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 20:18

10 Kişi okudu
1

Sinan Albayrak, Türk Sineması’nın efsaneleşmiş adı Hülya Koçyiğit'in TRT 2 ekranlarında gösterilen 'Film Benzer biçimde Hayatlar' programına konuk oldu.

2

"ANNEM ÇÖP ZANNEDİP ATMIŞ" Çocukluktan yetişkinliğe kadar yüzlerce sayfa şiir yazdığını belirten 47 yaşındaki oyuncu, "Annem ev temizliğinde çöp zannedip atmış" dedi.

3

Sinan Albayrak, "Hayalimde bir şiir kitabı çıkarmak vardı fakat bu talihsiz vakayla suya düştü" ifadelerini kullandı.

4

"İTİLİP KAKILNA BİR ÇOCUKTUM" Almanya’da doğup 9 yaşına kadar orada yaşadığını dile getiren oyuncu, "İtilip kakılan bir çocuktum. Derslik dostlarım, mahalle dostlarım olmak suretiyle yabancı biri olduğumu hissettiğim bir ortamda büyüdüm. Yabancı olduğunuzu kesinlikle hissettiriyorlar. En yakın Alman dostlarım bile bir ortam oluştuğu vakit birbirlerine dönüyorlardı. Babam 'Türkiye’ye yerleşiyoruz' söylediğinde oldukca mutlu oldum" ifadelerini kullandı.

5

"ÇOCUKKEN 'ZORRO' OLMAK İSTERDİM" Fizyolojik olarak zayıf bir çocuk bulunduğunu, kim bilir bu yüzden başkalarına yardım etmek için bir kahraman olmak istediğini söyleyen Albayrak, "Zorro olmak arzu ederdim. Fizyolojik zayıflığını kahraman hayaliyle kapattım" şeklinde konuştu.