Sinan Itina kızının sıhhat durumunu paylaştı! - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 05:38

Sinan Itina kızının sıhhat durumunu paylaştı!

Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 20:17

18 Kişi okudu
1

Sinan Itina, toplumsal medyasında yapmış olduğu açıklamada, "Rabbime şükürler olsun. Rabbim nerede sağlığa gereksinim duyan var ise devasını nasip etsin. Evladımızın bu sürecinde yanımızda olan başta sıhhat çalışanları olmak suretiyle her insana, gözyaşlarıyla evladımız için dualarını esirgemeyen tüm halkımıza fazlaca teşekkür ederim" dedi.

2

Toplumsal medya hesabından doktorların izahat yatığı anları da paylaşan Itina, duygu dolu anlamış olur yaşadı. Görüntülerde Sinan Itina'in eşinin mutluluk gözyaşları da kameralara yansıdı.

3

NE OLMUŞTU? Düşlem müziğinin sevilen adı Sinan Itina ve 4 yıl ilkin evlendirilmiş olduğu Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri şubat ayında dünyaya geldi. Sadece sanatçının bu mutluluğu kızının rahatsızlığı sebebiyle kısa sürdü.

4

Oğluna Sanberk kızına da Neva adını veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı bulunduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.

5

Daha ilkin kızı Neva'nın 6 ameliyat geçirdiğini ve yoğun bakımda bulunduğunu açıklayan Sinan Itina, küçük bebeğin sıhhat durumu ile ilgili son gelişimleri de paylaştı.

6

Sinan Itina, "Dualarını bizlerden noksan etmeyen siz kıymetli dostlarımıza ilginiz için teşekkür ediyor, bu sıkıntılı günlerde tüm hastalarımıza acil şifalar arzuluyorum. Gelecek günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umudu ile hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum" demişti.