Sinan Itina: Ruhsal olarak oldukça etkilendik - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 06:19

Sinan Itina: Ruhsal olarak oldukça etkilendik

Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 14:10

37 Kişi okudu
1

Sinan Özen'in 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığından dolayı 6 kez ameliyat geçirmişti. Neva, önceki gün 7'inci kez ameliyat masasına yattı. Sevenlerinden yakarış isteyen Sinan Itina, "Neva'mızı ilkin Tanrı’a sonrasında 7. kez doktorlarımıza emanet ettik." demişti.

2

Itina, bugün Instagram hesabından yapmış olduğu açıklamada; "Bildiğiniz şeklinde Neva iki gün ilkin yedinci kez ameliyat oldu. Tanrı'ın yardımı ve sevenlerimizin duasıyla şükürler olsun başarıya ulaşmış bir ameliyat oldu. Gerçeği söylemek gerekirse bu uzun süreçte yaşananlar ruhsal olarak bizi oldukça etkiledi.İnanın bu mevzuyla ilgili bırakın konuşmayı tek bir kelime anlatmaya mecalimiz kalmadı. Fakat Neva'ya tinsel olarak pozitif enerji aktarmak için kuvvetli olmaya çalışıyoruz.Son ameliyatımız oldukça başarıya ulaşmış geçti. Doktorlarımız başta olmak suretiyle Neva'mızın şifa bulması için alın teri döken, dualarıyla bizlere güç veren her insana oldukça teşekkür ediyoruz. Önümüzde ameliyatın pozitif neticelerini görebilmeyi umduğumuz on beş günlük bir bekleme sürecimiz var. Devamlı olduğu şeklinde bu süreçte de sevenlerimizden yakarış istiyoruz. Tanrı'tan hem kızımız için hem de şifa bekleyen tüm hastalarımız için acil şifalar istiyor, her insana teşekkür ediyoruz." dedi.

3

Düşlem müziğinin sevilen adı Sinan Itina ve 4 yıl ilkin evlendirilmiş olduğu Burcu Kartal’ın ikiz bebekleri şubat ayında dünyaya geldi. Sadece sanatçının bu mutluluğu kızının rahatsızlığı sebebiyle kısa sürdü.

4

Oğluna Sanberk kızına da Neva adını veren çift, kızlarının bağırsak rahatsızlığı bulunduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.