Sinan Itina'in kızı Neva 7. kez ameliyata alındı - Trte HaberTrte Haber

18 Haziran 2021 - 06:03

Sinan Itina’in kızı Neva 7. kez ameliyata alındı

Son Güncelleme :

19 Ekim 2020 - 20:18

11 Kişi okudu
1

Sinan Özen ile eşi Burcu Kartal'ın 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığı sebebiyle 6 altı kez ameliyat geçirmişti. Neva, bugün 7'inci kez ameliyat masasına yattı.

2

"ÖNCE ALLAH'A SONRA DOKTORLARIMIZA EMANET ETTİK" Çift, ameliyathane kapısında duygu dolu anlamış olur yaşadı. Itina, "Nevamızı ilkin Tanrı’a sonrasında 7'nci kez doktorlarımıza emanet ettik" dedi.

3

NE OLMUŞTU? Meşhur müzisyen ile 4 yıl ilkin evlendirilmiş olduğu Burcu Kartal, Şubat 2020'de dünyaya gelen kızlarının bağırsak rahatsızlığı bulunduğunu öğrenince oldukca üzüldü.

4

"KRİTİK SÜREÇ DEVAM EDİYOR" Daha ilkin kızı Neva'nın 5 ameliyat geçirdiğini ve yoğun bakımda bulunduğunu açıklayan müzisyen, küçük bebeğin sıhhat durumu ile ilgili son gelişimleri de paylaştı: Maalesef tehlikeli sonuç süreç devam ediyor. Rabbimizden tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması.

5

"Maalesef tehlikeli sonuç süreç devam ediyor. Rabbimizden tek dileğimiz Neva için dualarımızın kabul olması. Daha ilkin sizlerle paylaşmış olduğum şeklinde Tanrı'ın bizlere emaneti kızımız Neva, epey bir zamandan beri ciddi sıhhat problemleri yaşamaktadır."

6

"Bu açıklamayı, kızımızın sıhhat durumu ile ilgili sizlerden gelen data talebi üstüne yapıyorum. Kızımız Neva'ya 5 gün ilkin bir ameliyat daha yapılmış oldu. Şu an bu ameliyatın umutla pozitif yönde sonuçlar vermesini bekliyoruz."