Son dakika - Beşiktaş'ta kiralık oyuncularla ilgili karar verildi! Ghezzal, Rosier, Mensah... - Trte HaberTrte Haber

2 Ağustos 2021 - 06:47

Son dakika – Beşiktaş’ta kiralık oyuncularla ilgili karar verildi! Ghezzal, Rosier, Mensah…

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 10:38

26 Kişi okudu
1

Liderliği perçinledi Süper Lig'de tehlikeli sonuç derbide Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş, rakibiyle puan farkını korurken, bir maç eksiği olmasına karşın takip edeni G.Saray'la olan puan farkını da 3'e çıkardı. Siyah-beyazlı takımda kiralık oyuncularla ilgili karar verildi.

2

Beşiktaş puan farkını korudu Süper Lig'de tehlikeli sonuç derbide Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş, rakibiyle puan farkını korurken, bir maç eksiği olmasına karşın takip edeni G.Saray'la olan puan farkını da 3'e çıkardı.

3

Kiralık oyuncularla ilgili karar verildi Transferlerde bu sürem nokta atışı icra eden ve takıma yeni katılan oyunculardan maksimum performans alan Beşiktaş'ta kiralık oyuncular ile ilgili karar verildi.

4

Mensah'ın satın alma opsiyonu kullanılmayacak A Spor'da yer edinen habere gore; sürem başlangıcında büyük umutlarla aktarma edilen sadece yedek kulübesine mahkum kalan Bernard Mensah'ın mecburi olmayan satın alma opsiyonu kullanılmayacak.

5

Derbideki futbolu tepki çekmişti Bilhassa Fenerbahçe derbisinde oyuna sonradan etkisiz futboluyla tepki alan Ganalı futbolcu ile sürem sonunda yollar ayrılacak.

6

4 gol, 1 asistlik performans Mensah bu sürem Süper Lig'de forma giydirilmiş olduğu 24 maçta 4 kez ağları havalandırırken, 1 de asist yapmış oldu.

7

Hedef Rosier ve Ghezzal'ı takımda tutmakSiyah-beyazlı yönetim öteki kiralık oyuncular Valentin Rosier ve Rachid Ghezzal için kulüpleriyle sürem sonu için yeniden görüşecek.

8

Asist kralı Ghezzal Takıma oldukca acele adapte olan Ghezzal, 13 gol pası ile asist krallığında zirvede içeriyor. Cezayirli yıldızın 1 de golü bulunuyor. Fransız sağ bek ise 1 gol, 5 asistlik performansıyla tüm dikkatleri üstüne çekti.