Son dakika... Esra Erol'da büyük şok! Aynı evde 20 gün yaşadı, başına gelmeyen kalmadı - Trte HaberTrte Haber

2 Ağustos 2021 - 06:18

Son dakika… Esra Erol’da büyük şok! Aynı evde 20 gün yaşadı, başına gelmeyen kalmadı

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 10:37

31 Kişi okudu
1

Dün Esra Erol'a katılan Ercan bey herkesi şoke eden açıklamalarda bulunmuş oldu. Elini bile tutmadığı karısı ile 20 gün aynı evde kaldı. İşte her şey o an itibariyle başladı! 2 gün bile aynı odada kalmayan karısı 'senden hamileyim' deyip kayınbiraderinin

2

Ercan beylere gelip kalması ile peş peşe şok yaşadı. Beraber bindikleri otobüste ilkin uyku hapıyla uyutuldu sonrasında başına gelenleri anlayınca inanamadı! İşte Ercan beyin başına gelenler...

3

Yasemin Çöygün ile aracılar vasıtasıyla tanışan ve arkasından düğün benzer biçimde bir nişan meydana getiren Ercan Bey yaşamının şokunu yaşadı.

4

Esra Erol'da programının konuğu olan 30 yaşındaki adam mağdur bulunduğunu söyleyerek canlı yayına geldi. Heyecanlı ve utangaç tavırları Esra Erol, Ercan Bey'e; 'Kafanı dik tut ya. Mağdur olan sensin. Onlar utansın' dedi.

5

8 SAAT İÇERİSİNDE TANIŞIP EVLENDİLER Esra Erol'un konuğu olarak stüdyoya gelen Ercan 2018 senesinde Hamit Horoz vasıtasıyla tanıştırıldığı hanımla 1 gün içinde başlık parası verip evliliğe ilk adımını attı.

6

Yalnız 20 gün aynı evde yaşamış olduğu eşi Yasemin'in başkasından çocuk yapmış olup üzerine yazdırdığını söyleyince hepimiz şoke oldu. Ercan bey, Afyonkarahisar’dan Yaşam’a gidip 8 saatte evlendiğini belirtti.

7

'Bulamıyorsun. Köyde kimseyi bulamıyorsun. Bana destek olmadılar. 30 yaşındayım. Bizi Hamit Horoz tanıştırdı. Anası ve babasıyla Hatay'da yaşıyorlar dendi.

8

Ikimiz de aldık getirdik. Nişan yapmış olup kurban kestik. 6 bilezik taktım. 3 aracıya 5'er bin, babasına 15 bin lira verdim' ifadelerini kullandı.

9

KARDEŞİ İLE AYNI ODADA KALDI Ercan bey, Yasemin’in aynı odada 1-2 gün hariç beraber kalmadıklarını belirterek, “kardeşim vuruldu nüzul kaldı deyip yasemin kardeşi ile aynı odada kaldı” dedi.

10

Esra Erol ise hakikaten o şahıs kardeşi miydi diye sorunca Ercan beyin söyledikleri şok tesiri yarattı. Ercan bey, felçli söylediği kişinin aslen felçli olmadığını belirterek 40 gün sonrasında, Yasemin, ‘kardeşim Kadir’i ailemin yanına bırakalım deyip evden ayrıldı

11

Ercan bey annesinin bu durumdan şüphelendiğini, dikkatli olmasını söylediğini belirterek, dolandırıcı olamayacağını söylemiş oldu fakat…

12

YERİ YURDU BELLİ OLDUĞU İÇİN GÜVENDİM Aslolan öykü ise Hatay’a yola çıktıklarında başladı. Ercan bey, Yaseminin, “çayıma uyku ilacı ekleyip moda verdiğimiz Adana’da kardeşi, ile birlikte otobüsten indiler.

13

Ben otomobilde uyuyakaldım ve gözümü Hatay’a otuz dakika kala uyandım” dedi. Muavine sorduğumda Adana’da indiklerini söyleyince dolandırıldığımı o an anladım.

14

Ercan bey, Hatay’da ailesinin yanına gittiğim fakat ev kilitliydi. Köyden birine sorduğumda evin Hamit Horoz’a ilişik bulunduğunu kendisinin tarlada bulunduğunu belirtti. Sadece korkmuş olduğu için evine geri döndüğünü söylemiş oldu.

15

5 KİŞİYİ DAHA DOLANDIRMIŞ Ercan bey kuzeni olan kızlara ulaşınca şok üzerine şok yaşadı. Aslen Yasemin’in Antakya’da yaşamış olduğu onunla birlikte 5 kişiyi daha dolandırdığı ortaya çıktı.

16

Ercan bey kendisine ulaşan Yasemin’in ‘ben seni kandırdım’ deyip, her şeyi itiraf ettiğini kendisinin dul bulunduğunu ve iki çocuğun bulunduğunu söylediğini belirtti.