Son dakika Fenerbahçe haberleri: Beşiktaş derbisi sonrası Fenerbahçe'den son dakika Erol Bulut sonucu! - Trte HaberTrte Haber

1 Ağustos 2021 - 20:58

Son dakika Fenerbahçe haberleri: Beşiktaş derbisi sonrası Fenerbahçe’den son dakika Erol Bulut sonucu!

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 10:38

7 Kişi okudu
1

FENERBAHÇE'DEN FLAŞ EROL BULUT KARARI Fenerbahçe'de üst üste alınan fena sonuçların arkasından teknik direktör Erol Bulut'un takımdaki geleceği sorgulanmaya başlanmıştı. Fenerbahçe yönetimi derbi sonrası flaş bir karara imza attı. İşte detaylar...

2

KADIKÖY'DEKİ MAĞLUBİYETLER SABIRLARI TAŞIRDI Kadıköy'de üst üste Göztepe, Antalyaspor ve son olarak Gençlerbirliği maçında alınan yenilginin arkasından Erol Bulut'un geleceği sorgulanmaya başlanmış ve yerine birçok meşhur teknik adam aday olarak gösterilmişti.

3

YÖNETİMDEN BULUT KARARI Fenerbahçe yönetimi geleceği sorgulanan Erol Bulut için Beşiktaş derbisinin arkasından flaş bir karara imza attı. Milliyet'ten Senad Ok'un hususi haberi şu şekilde...

4

GÖREVDEN ALINMASI GÜNDEMDEYDİ Teknik direktör Erol Bulut bir tehlikeli sonuç virajı daha döndü. Daha ilkin Başakşehir ve Trabzonspor maçları öncesi görevden alınması gündemde olan genç teknik adam bu maçlarda istediği neticeyi alıp görevine devam etmişti.

5

DERBİDE KAYBETSEYDİ YOLLAR AYRILACAKTI Sarı-lacivertliler Beşiktaş’a kaybetseydi şampiyonluk umudu kalmadığı için Erol Bulut ile yollar ayrılacaktı. Alınan bir puan ve şansın devam etmesi sonrası Bulut, sarı-lacivertli takımdaki kariyerine devam etme şansı buldu.

6

DAHA ÖNCE İKİ KEZ GÜNDEME GELDİ Eleştirilere karşın Erol Bulut’un görevde kalmasının en mühim sebeplerinden biri daha ilkin iki kez görevden ayrılması gündemdeyken bunun gerçekleşmemesi.

7

SON VİRAJDA AYRILIK ZARAR GETİREBİLİR Artık son viraja girilirken teknik adam değişikliğinin zarar getirebileceği fikri hakim. Ek olarak bu kadar kısa süre içinde alternatif bulunamayacak olması da bir öteki etken.

8

DEVAM ETME SEBEPLERİNDEN BİRİ... Ek olarak yönetim devamlı teknik adam değiştiren bir görüntü çizmekten de rahatsız. Bu yüzden birçok etken Bulut’un görevine devam etmesini sağlamış oldu.