Son dakika - Fenerbahçe'de Erol Bulut'tan 4 büyük hata! Caner Erkin... - Trte HaberTrte Haber

1 Ağustos 2021 - 23:12

Son dakika – Fenerbahçe’de Erol Bulut’tan 4 büyük hata! Caner Erkin…

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 10:38

26 Kişi okudu
1

Erol Bulut'un seçimleri eleştiri aldı Süper Lig'de pazar günü oynanan dev derbide Beşiktaş'la yenişemeyen Fenerbahçe rakibini soruşturma şansını değerlendiremedi. Teknik direktör Erol Bulut oyuncu seçimleri ile eleştiri aldı.

2

Altay Bayındır kalesinde devleşti Zirve takip edeni Fenerbahçe, kaleci Altay Bayındır’ın muhteşem kurtarışları ve Ozan Tufan’ın son dakika golüyle Beşiktaş derbisinden bir puan çıkarmayı başardı.

3

Erol Bulut'un hataları öne çıktı Sarı-lacivertli ekip dev maçta yengi hedefiyle sahaya çıksa da yenik olmaktan ve şampiyonluk yarışına havlu atmaktan güçlükle kurtuldu. Teknik Direktör Erol Bulut maçın arkasından galibiyeti kaçıran taraf olduklarını ifade etmişti. Bulut’un derbi öncesi ve yarışma esnasında yapmış olduğu hatalar ise öne çıktı.

4

İlk kez bir arada oynadılar 1- Ligin en kuvvetli orta sahalarından birine haiz olan Beşiktaş’a karşı Pelkas, İrfan Can ve Gustavo üçlüsü ile maça başladı. İlk kez bir arada oynayan bu orta saha Souza ve Atiba’nın yer almış olduğu kuvvetli alana ilk 35 dakika karşılık verebildi.

5

İrfan sakatlıktan yeni çıktı Sakatlıktan yeni çıkan İrfan Can ve Gustavo ile müdafa özelliği zayıf Pelkas’tan oluşan orta alan derbiye iyi başlasa da devamını getiremedi. Erol Bulut’un bu adların yerine fizyolojik açıdan daha kuvvetli bir orta saha ile derbiye başlamaması eleştiri topladı.

6

Erol Bulut öngöremedi 2- Orta saha üstünlüğünü ilk yarının son 10 dakikası ele alan Beşiktaş ikinci yarıyla beraber baskısını daha da artırdı. Sadece teknik patron Erol Bulut bunu öngöremedi. Yenen golden sonrasında orta saha hamlelerini yapmış oldu.

7

Caner'i fizyolojik olarak hazırlamadı 3- Disiplinsiz davranışları sebebiyle kadro dışı kalan Caner Erkin özür diledikten sonrasında affedilse de Beşiktaş maçına kadar süre almadı. Erol Bulut bu şekilde mühim ve yüksek ritmde geçecek bir maç öncesi Caner’i önceki maçlarda oynatmadı ve fizyolojik olarak hazırlamadı.

8

İleri uç sonucu eleştirildi 4- Erol Bulut’un eleştirilen bir başka sonucu da ileri uçla ilgili oldu. Gençlerbirliği maçında çift forvete dönen ve kanatlardan gol bulmaya çalışan sarı-lacivertlilerde Cisse oyuna dahil edilmişti.

9

Ortaları değerlendirecek Cisse kulübede oturdu Sadece etkili ortaları kesecek olan Caner süre almamıştı. Derbide ise Caner 90 dakika sahadayken ve etkili ortalar keserken bu tarz şeyleri değerlendirecek Cisse kulübede oturdu.