Son dakika haberleri: Vaka iddia: Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye gider! - Trte HaberTrte Haber

13 Haziran 2021 - 19:38

Son dakika haberleri: Vaka iddia: Şenol Güneş, Fenerbahçe’ye gider!

Son Güncelleme :

25 Mart 2021 - 10:38

16 Kişi okudu
1

BOMBA İDDİA Fenerbahçe'de son dakika gelişimleri yaşanıyor... Sarı Lacivertlilerde alınan fena sonuçların arkasından teknik direktör Erol Bulut'un görevden alınacağı iddia edilmiş ve birçok teknik direktörün adı Fenerbahçe ile anılmıştı. Trabzonspor'un efsaneleşmiş adı Şenol Güneş ile ilgili bomba iddiayı gündeme getirdi. İşte detaylar...

2

KREDİSİ BİTTİ Fenerbahçe'de üst üste alınan fena sonuçların arkasından teknik direktör Erol Bulut'un geleceği sorgulanmaya başlandı. Bilhassa Kadıköy'de alınan fena sonuçlar sonrası Bulut'un kredisi bitme noktasına geldi.

3

YÖNETİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR Fenerbahçe yönetiminin sürem sonuna kadar Erol Bulut ile yola devam edeceği fakat alternatif adlar üstünde de çalışmalarını yürüttüğü iddia edildi.

4

EFSANE İSİMDEN FLAŞ İDDİA Trabzonspor'un efsaneleşmiş isimlerinden Lemi Çelik, Ajansspor'a açıklamalarda bulunmuş oldu ve Şenol Güneş hakkında çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi.

5

'FENERBAHÇE'YE GİDER' Çelik, "Ara sıra Şenol Güneş'in adı Fenerbahçe ile geçiyor. Sizin tanıdığınız Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye gider mi?" sorusuna "Benim bildiğim Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye gider doğal. Niçin gitmesin?" yanıtını verdi.

6

MESLEKİ DİSİPLİN BAMBAŞKADIR' Lemi Çelik ek olarak, "Aslına bakarsan Fenerbahçe semtinde oturuyor. Kaç senedir İstanbul'da yaşıyor? Şenol Hoca, nerdeyse 30 senedir Fenerbahçe'de oturuyor. Şenol Hoca, duygularını asla ustalaşmış iş hayatıyla karıştırmaz. Mesleki disiplini bambaşkadır. Hususi yaşamı farklıdır." ifadelerini kullandı.

7

SEZON BAŞINDA İSMİ GÜNDEME GELMİŞTİ A Ulusal Ekip Teknik Direktörü Şenol Güneş'in adı sürem başlangıcında da Fenerbahçe ile anılmış fakat göreve Erol Bulut getirilmişti.

8

'İRFAN CAN'I NEDEN ALIYORSUN?' Fenerbahçe'nin İrfan Can Kahveci transferini de eleştiren Lemi Çelik, "Kardeşim sen İrfan Can'ı niçin alıyorsun? Bir sezonda en fazla 3-4 gol atar. 7 milyon Euro da ona verdin. Elinde minimum 10 milyonluk Ozan Tufan'ı attın kulübeye." şeklinde konuştu.

9

'SUÇU BAŞKA YERDE ARAMAYIN' Lemi Çelik, "Kafadan 17 milyon Euro gitti. 6 milyona Samatta'yı almışsın. Etti sana 23 milyon. Mesut'a da 35 milyon Euro toplamda para ödüyorsun. Sen bu kadar hata yaparsan başka yerlerde suçlu aramana gerek yok. Bırakın milleti karalamaya." dedi.

10

'BU FORVETLERDE NE YAPABİLİRSİNİZ Kİ?' Fenerbahçe'de her şeye karşın Erol Bulut'u başarıya ulaşmış bulduğunu ifade eden Lemi Çelik, forvet oyuncularının beklenen katkıyı veremediğine dikkat çekti. Çelik, "Bu kadar hatalı ve gereksiz transferlere karşın Erol Hoca'yı başarıya ulaşmış buluyorum. Bir hocanın öncelikli hedefi sahadaki oyuncadan tam kapasiteyle verim almaktır. Bunu Erol Hoca başarıyor. Fakat oyuncu kalitesi burada öne çıkıyor. Bu forvetlerle ne yapabilirsiniz ki?" dedi.