Survivor şampiyonu Cemal Can'dan Nisa açıklaması - Trte HaberTrte Haber

3 Aralık 2020 - 16:57

Survivor şampiyonu Cemal Can’dan Nisa açıklaması

Son Güncelleme :

09 Ekim 2020 - 13:33

6 Kişi okudu
1

Nişantaşı’nda objektiflere takılan Cemal Can Canseven, 'Survivor 2020'de birlikte mücadele ettiği Nisa Bölükbaşı ile haklarında çıkan küslük iddialarına açıklık getirdi.

2

'Survivor 2020' yarışmasıyla adını geniş kitlere duyuran ve şampiyonluk ipini göğüsleyen Canseven, yakın arkadaşın Danla Bilic’in doğum gününü kutladıkları mekan çıkışında gazetecilerin sorularına cevap verdi.

3

"Nisa Hanım'la görüşmemenizi Danla Bilic mi istedi?" sorusu üzerine Cemal Can, “Her şey sosyal medyada yansıdığı gibi değil. Görüşüyoruz" dedi.

4

Yarışma boyunca çok samimi olan ikili, final gecesinden sonra görüşmedi. Nisa Bölükbaşı, 'Survivor'dan sonra ailesinin yanına Prag'a gitti. Daha sonra Türkiye'ye döndü.

5

Sevgilisi olduğu konuşulan Barış Murat Yağcı ile sık sık bir araya gelen Nisa'nın, yarışmadaki en yakın arkadaşı Cemal Can ile görüşmemesi kafaları karıştırmıştı.

6

Hatta ikili hakkında "yarışma arkadaşlığı" yorumları yapılmıştı. Cemal Can Canseven "görüşüyoruz" açıklamasıyla bu iddialara son noktayı koymuş oldu.