Ünlülerden '11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü' paylaşımı - Trte HaberTrte Haber

13 Haziran 2021 - 21:23

Ünlülerden ’11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’ paylaşımı

Son Güncelleme :

13 Ekim 2020 - 20:49

11 Kişi okudu
1

'11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü' için sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan ünlü isimlerin bazıları yayınladıkları karelere düştükleri notlarla takipçilerini duygulandırdı. İşte ünlülerin o paylaşımları...

2

DEMET AKALIN Demet Akalın, "11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü" dolayısıyla sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Babasının fotoğraflarını paylaşan Akalın, altına, "2 yaşında babasını kaybeden kız çocuğu babasını nasıl hatırlar?" notunu düştü.

3

BENGÜ Kızı Zeynep ile poz veren Bengü ise paylaşımında, "Bir kız çocuğu annesi olarak ; her kız çocuğunun eğitim alabildiği, tüm bireylerle eşit şartlarda, özgür ve hür iradesiyle yaşayabildiği ve tüm hayallerine koşabildiği bir dünya diliyorum" dedi.

4

TUBA BÜYÜKÜSTÜN İkiz kızları olan Tuba Büyüküstün, "Kızlar dünyanın her yerinde dünyayı değiştirmeye devam ediyor! Kızlar korunma haklarını istiyor. Kızlar erken yaşta evliliğe, toplumsal cinsiyet ayrımcılığına, eğitime erişimdeki eşitsizliğe, kadına ve kız çocuğuna karşı şiddete, iklim değişikliğine karşı savaşıyor. Ve durmayacaklar" notuyla bir paylaşım yaptı.

5

PINAR ALTUĞ Yağmur Atacan ile mutlu bir evliliği olan Pınar Altuğ ise kızı Su ile pozunu, "Ömür boyu arkanda gölgen olurum" diyerek paylaştı.

6

AYŞECAN TATARİ Kızını kucağına almak için gün sayan oyuncu Ayşen Tatari, "Hoş geliyorsun kız çocuğum... Günün kutlu olsun! Elim de hep karnımda, evet. Elimin altında bir dünya var" sözleriyle eli karnında poz verdi.

7

İPEK AÇAR Merhum sanatçı Kayahan'ın eşi İpek Açar ise kızı Aslı Gönül ile pozuna, "Bugün #dünyakızçocuklarıgünü imiş. Kız, erkek; Allah bütün evlatların yolunu, bahtını açık etsin inşallah. Hepsinin her daim yüzleri gülsün" notunu düştü.

8

GÜL SUNAL Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal ise torunu Narin ile verdiği pozu, "Bu miniğimin de Dünya Kız Çocukları Günü kutlu olsun" diyerek yayınladı.

9

EMİNE ÜN Kendisi gibi oyuncu Emre Kınay ile evliliğinden bir kızı olan Emine Ün ise, Duru ile pozunu "#dünyakızçocuklarıgünü kutlu olsun" notuyla paylaştı.

10

MESUT AKUSTA Kız babası olan oyuncu Mesut Akusta da paylaşımına, "Güçlü kızlar, güçlü yarınlar demek! Yarınlarımıza sahip çıkmak, yarınlarımızı güçlü kılmak için, Dünya Kız Çocukları Günü kutlu olsun" notunu düştü.

11

HİLAL ÖZDEMİR Geçtiğimiz aylarda ikiz kızları olan sunucu Hilal Özdemir ise paylaşımına "Hem bizim hem de tüm kız kardeşlerimizin günü kutlu olsun. Dünya, biz oldukça yaşanılası bir yer" notunu düştü.

12

İNCİ PARS Oyuncu İnci Pars, kızıyla olan karesini paylaştı ve "Çok şükür... #dünyakızçocuklarıgünü bu gülüşlerin, bildiğimiz ötesi yok" dedi.